TELEPOŻYCZKA BEZ ZAŚWIADCZEŃ

Telepożyczka zwykle nie wymaga dostarczania żadnych zaświadczeń. Zamiast dołączania zaświadczenia od pracodawcy czy wyciągów z konta bankowego, oświadcz, ile wynosi Twój dochód. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że oświadczenie o dochodach w firmie Telepożyczka jest w pełni wiążące. Na podstawie przedstawionego przez Ciebie oświadczenia o dochodach, Telepożyczka przyzna Ci kredyt.

Jeśli okaże się, że we wniosku oświadczyłeś nieprawdę, Telepożyczka może rozwiązać z Tobą umowę i może Ci grozić nawet odpowiedzialność karna.

Pamiętaj również, że brak zaświadczeń nie powoduje, że Telepożyczka całkowicie rezygnuje ze sprawdzania sytuacji finansowej wnioskodawcy. Zwykle robi to samodzielnie, analizując bazy dłużników, takie jak na przykład Biuro Informacji Kredytowej (BIK).

jak długo czeka się na decyzję o przyznaniu Telepożyczki?


Zapewne bardzo łatwo możesz wyobrazić sobie sytuację, gdy okoliczności zmuszą Cię do wydania sporej kwoty, której akurat nie masz na koncie. Chciałbyś załatwić sprawę pozyskania dodatkowej gotówki możliwie najszybciej, bez oczekiwania w kolejkach, okazywania wielu dokumentów oraz długiego czekania na wypłatę środków. W Telepożyczka pieniądze otrzymasz w 15 minut.

Czy w Telepożyczka możesz liczyć na pożyczki od ręki?


Telepożyczka stara się w skracaniu czasu oczekiwania na wydanie decyzji pożyczkowej. Zależy nam żeby pożyczka w 15 minut naprawdę była możliwa.

jak długo czeka się na przelew?


Telepożyczka na konto wpływa często już w 15 minut. Czasem zdarza się, że przelew wysyłany jest od razu po wydaniu decyzji pożyczkowej za pośrednictwem systemów typu DotPay, które pozwalają dotrzeć środkom na konto w mniej niż pół godziny.